Home » Banki w Warszawie » PKO Warszawa – placówki i godziny otwarcia

PKO Warszawa – placówki i godziny otwarcia

pkoPKO BP jest jednym z największych banków w naszym kraju postrzeganym raczej jako instytucja finansowa niż bank komercyjny. Jako dawny bank państwowy dysponuje potężnym kapitałem. Jako spółka notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ciekawa oferta PKO

Tak potężny ośrodek finansowy dysponuje niezwykle szeroką ofertą skierowaną do szerokiego kręgu odbiorców tak indywidualnych jak i instytucjonalnych oraz dużych, małych i średnich przedsiębiorstw. A także jednostek samorządowych wyższego i niższego szczebla. W ofercie PKO BP znajduje się dosłownie wszystko co może w ogóle zaproponować klientom sektor bankowy.

Kredyty i pożyczki w PKO Warszawa

A więc pożyczki gotówkowe i wszystkie inne rodzaje kredytów. Instrumenty do oszczędzania i inwestowania w perspektywie długo i krótkofalowej. W Warszawie znajduje się szereg placówek i agencji. PKO jako chyba jeden z nielicznych nie rezygnuje z oddziałów i placówek stacjonarnych i to pomimo rozwoju bankowości mobilnej.

W oddziałach o prestiżowych lokalizacjach takich jak najdłużej otwarty w godzinach 8.00-19.00 oddział przy Pl. Bankowym 2, czy oddziale przy ul. Złotej 61 być może częściej pojawią się zamożni klienci prestiżowej bankowości PKO BP zwanej Aurum. Stworzonej dla zamożnych przedstawicieli wolnych zawodów i biznesmenów. Dla tych, którzy chcieliby odwiedzić którykolwiek z oddziałów w weekend mam złą wiadomość, w soboty są one nieczynne. Wychodzi się poniekąd z słusznego założenia, że na tygodniu są one otwarte wystarczająco długo.

Ciągle się rozwijają

Poza tym kładzie się niesłabnący nacisk na rozwój i propagowanie bankowości mobilnej. Przychodząc do oddziału na Malborskiej czy Sienkiewicza na pewno znajdziecie tam terminal do skorzystania z przestrzeni wirtualnej do obsługi własnego konta choć PKO BP nie jest obecnie typowym bankiem gdzie kredyt można uzyskać drogą online. Online wysyłamy jedynie wniosek, następnie kontaktuje się z nami przedstawiciel banku i przeprowadza nas przez całą procedurę.

Zakup wielu instrumentów możemy zainicjować w Internecie, ale finalizacja z reguły musi się odbyć, w którejś z placówek. Ale biorąc pod uwagę coraz lepsze warunki ofertowe chyba nie ma na co narzekać, tym bardziej, że obsługa w oddziałach coraz bardziej profesjonalna i sprawna i w najgorszym razie jest gdzie usiąść i poczekać zamiast stać w kolejce rodem z PRL-u

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*