Porównywarka kont bankowych – jak porównywać

porównywarka kont bankowychŚwiadomość potrzeby oszczędzania i właściwego lokowania swoich ciężko zarobionych pieniędzy nieustannie rośnie w naszym społeczeństwie. Krytycy i malkontenci mówią, że wszystkiego chcemy najlepiej za darmo, ale to niesprawiedliwe stwierdzenie. Prawdą jest to, że coraz większa rzesza Polaków, bez względu na poziom swych dochodów, po prostu nie ma ochoty za nic przepłacać i dba o stosunek jakości do ceny produktów jakie nabywa.

Nie inaczej jest z produktami bankowymi, w tym kontami osobistymi.

Nowoczesne konto bankowe

Polak przyzwyczaił się już do tego, że konto bankowe powinno być nowoczesne tzn. umożliwiające obsługę w Internecie, elastyczne do potrzeb klienta, czyli zapewniające nie tylko podstawowe funkcje, ale i opcje oszczędzania i inwestowania. No i oczywiście najlepiej gdyby było darmowe. No dobrze, nie oszukujmy się najważniejsze jest to żeby było ono darmowe.

Banki narzekają, że klienci chcą zbyt wiele, bo za jakość trzeba płacić, ale to one same przyzwyczaiły niegdyś klientów do picia tej śmietanki. Trudno, żeby klient z niej tak łatwo rezygnował, tym bardziej, że bankowość mobilna rzeczywiście w dużej mierze jest samoobsługowa.

Bonusy od banków?

Banki coraz bardziej i liczniej wycofują się z licznych bonusów, ale jeśli chce się sprzedać przyzwoitą ilość RORów po prostu trzeba je opakować w hasło ”konto za 0 zł” Na szczęście każde konto można uczynić darmowym pod pewnymi warunkami. My jako klienci niestety często zaczynamy się w tym gubić, a przede wszystkim trudno oszacować nam w sposób łatwy i szybki rzeczywiste koszty miesięczne danego ROR. Przydatnym narzędziem jest tutaj porównywarka kont bankowych. Tego typu instrumentów jest sporo w Internecie, ale trzeba też wiedzieć jak ich używać.

Najważniejsze jest baczne przyjrzenie się właśnie warunkom dodatkowym potrzebnym do wyzerowania opłaty za konto. Jeśli będziemy musieli zmienić swoje zwyczaje finansowe aby je spełnić, to nie warto się tego podejmować, a nawet powiem, że nie należy. Jeżeli bez problemu możemy spełnić te warunki, to można uznać, że konto będzie dla nas rzeczywiście darmowe.

Czy są zupełnie darmowe konta?

Poza tym są jeszcze nieliczne konta zupełnie darmowe bez żadnych dodatkowych warunków. Na naszej stronie znajdziesz wiele takich kont. Możesz od razu złożyć wniosek o założenie konta. Przedstawiciele danego banku, skontaktują się z Tobą i pokierują dalszymi procedurami.

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*