Home » Banki w Warszawie » Placówki BZWBK Warszawa

Placówki BZWBK Warszawa

Bank Zachodni WBK to kolejny gracz na polskim rynku finansowym, który może śmiało poszczycić się tradycją i osiągnięciami. Jego zalążki wyodrębniły się z Narodowego Banku Polskiego już w 1989.

BZ WBK jest już znany

bz wbkObecnie BZWBK ma mocną ugruntowaną pozycję z ciekawą ofertą produktową. Jak mocna jest ta pozycja można się przekonać nie tylko korzystając z usług tego banku, ale obserwując liczne uszczypliwości konkurencji pod jego adresem.

Od dawien dawna solą w oku jest ciekawy pomysł na kampanie reklamową z udziałem znanych ludzi ekranu i to w dodatku, jak to się właśnie u nas mówi „zagraniczniaków” To przy okazji dobry pretekst, żeby atakować bank o szastanie pieniędzmi, „serwowanie odgrzewanych kotletów” itp. Ciekawe, że konkurencja na rynku bankowym idzie dokładnie tą samą „złą” drogą.

Obecnie na celowniku jest sam Kevin Spacey, który a to zbyt nadęty, a to się nie przykłada, no i pewnie za drogo bierze. Nie jest tu jednak naszym zadaniem analiza kampanii reklamowych, ale póki za reklamą idzie jakość produktu, to dobrze, a w przypadku BZWBK nie możemy narzekać. W Warszawie mamy kilka placówek BZWBK, no dobrze to określenie czysto eufemiczne, są rozlokowani praktycznie w całym mieście w najbardziej dogodnych punktach pod względem komunikacyjnym i infrastrukturalnym.

 Placówki BZWBK Warszawa nastawione na niepełnosprawnych

Spora część oddziałów posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Takim oddziałem jest przykładowo zlokalizowany przy Jana Pawła II 23. Jeśli osoba niepełnosprawna nie może dotrzeć do oddziału może zamówić wizytę doradcy w domu. Doradca nie tylko dla ViPów, to wyjątkowo odbiega od schematu.

Widać, że BZWBK Warszawa nie oszczędza na placówkach, ani na kosztach ich funkcjonowania . Działają one bowiem w godzinach 8.00-18.00 i te widełki trzeba przyznać znacznie ułatwiają załatwienie formalności poza godzinami pracy. Oczywiście najlepsze dla większości byłyby weekendy, ale biorąc pod uwagę fakt, że przykładowo w Niemczech banki są otwarte do 15.00, to i tak nie mamy na co narzekać. Wielu nowych klientów BZWBK wchodząc do oddziału przy ul. Stryjeńskich 19, czy Wolska 87 zapewne zapyta o jedno z najbardziej dyskutowanych kont osobistych Konto Godne Polecenia, które jest bardzo tanie i oferuje nawet przelewy eliksir za 0zł

,

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*