Banki Warszawa Śródmieście

warszawa bankiNastały czasy kiedy to banki nastawiają się jednak głównie na bankowość elektroniczną jednak przeważająca część ma również swoje stacjonarne oddziały. Niestety bez względu na to jak bardzo byśmy tego nie pragnęli są kwestie, których elektronicznie zrealizować się nie można, a poza tym banki chociażby dla zwiększenia bezpieczeństwa kredytowego, od pewnych kwot kredytowania preferują rozmowę z klientem w cztery oczy. Utrzymanie oddziału niestety trochę kosztuje, ale fakt, że większość spraw klienci realizują przez Internet powoduje, że nie muszą być one tak bardzo rozbudowane.

Oddziały banków nadal modne

Oddziały banków z reguły lokują swe siedziby w centrach miast i dzielnic oraz obecnie w dużych Centrach Handlowych, gdzie można również wyjątkowo zajrzeć w weekend i poza typowymi porami urzędowania. Banki Warszawa Śródmieście stanowią bardzo liczną grupę. Nie łatwo zgadnąć dlaczego? W końcu każdy dbający o swój wizerunek bank, chce posiadać choć jeden ze swych oddziałów w jakimś prestiżowym miejscu, które dodatkowo zapewni dogodny dojazd klientom.

Centralne placówki banków w Warszawie

W Śródmieściu Warszawy umieszcza się więc nie tylko zwykłe oddziały i placówki, ale przede wszystkim centrale i oddziały główne, w których można dokonać wszystkich czynności jeśli ktoś nie czuje się przekonany do bankowości mobilnej, a banki muszą być przecież otwarte na potrzeby wszystkich grup swoich klientów, również tych najbardziej konserwatywnych.

Przy ulicy Marszałkowskiej i Nowogrodzkiej znajdziecie więc oddziały PKO BP, który zresztą pomimo prób pójścia z duchem czasu i odmiany swojego skostniałego wizerunku, nadal utrzymuje chyba najgęstszą sieć placówek na terenie całego kraju, bowiem skorzystanie z produktów finansowych PKO BP wymaga jednak ostatecznej, chociażby przy finalizacji zakupu, wizyty w oddziale.

Aleje Jerozolimskie 37 to z kolei siedziba Banku BPH. Ma on rzecz jasna bardzo rozbudowaną bankowość mobilną, ale oddział w Śródmieściu na pewno przypadnie do gustu przedsiębiorcom, którzy postanowią odwiedzić bank w celu sfinalizowania kredytu inwestycyjnego połączonego przykładowo z dotacją UE, który znajduje się w ofercie BPH. Tu papiery trzeba podpisać jednak osobiście.

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*