Banki Warszawa Mokotów

mokotówMokotów to jedna z najstarszych dzielnic Warszawy gdzie znajduje się wiele budynków użyteczności publicznej, instytucji kulturalnych, w chwili obecnej wiele większych ośrodków handlu. Dzielnica ta cieszy się prestiżem nie tylko ze względu na wymienione wyżej czynniki, ale także ze względu na to, że jest jedną z najbardziej, jeśli nie najbardziej zieloną dzielnicą Stolicy. Poza tym podobnie jak w Śródmieściu znajdują się kluczowe węzły komunikacyjne, no i oczywiście metro. Posiadanie tutaj własnego oddziału, podobnie jak w Śródmieściu wiąże się z prestiżem i ułatwia kontakt z klientem, zapewniając mu dogodny dojazd do placówki banku. Poza tym na Mokotowie ma siedziby wiele firm, których pracownicy i szefowie mogą być zainteresowani szybkim i bezpośrednim kontaktem z bankiem.

Niektóre banki Warszawa Mokotów

Na ul. Domaniewskiej 17/19 swoją siedzibę ma Agencja PKO BP. To dobre miejsce, aby bezpiecznie wypłacić pieniądze z bankomatu, w przerwie na lunch szybko i bez kolejek zapytać o szczegóły kredytu lub sprawdzić czy ostatnia rata płacona niestety w ostatniej chwili dotarła na czas i nie będzie problemu z odsetkami.

deutsche bankPrzejeżdżając przez Mokotów możemy także wstąpić do oddziału DEUTSCHE BANK zlokalizowany przy ul. Rzymowskiego 5. Przy tej okazji możemy nie tylko sfinalizować rozpoczęte już sprawy związane z posiadanym tam kontem osobistym, ale również uzyskać bliższe informacje dotyczące nowej karty IQ z kontem dbNet, która nauczy nas sztuki inteligentnych zakupów. Przy czym będziemy się mogli uważniej przyjrzeć wariacjom na temat portretu geniusza wszechczasów Alberta Einsteina. Propozycja niezwykle ciekawa, bo dająca kartę kredytową za darmo, choć dla nieco zamożniejszych klientów.

Zainteresowani ofertą Toyota Bank Polska znajdą jego oddział na ul. Postępu. W sam raz aby wstąpić i zapytać o Plan Depozytowy + 19. Rzecz, która jest obecnie rzadkością na rynku bankowym, bowiem jest to lokata 1,2 lub 3 dniowa o minimalnym depozycie 5000 złotych. Jeśli już dawno rozglądałeś się na próżno za taką lokatą, warto zajrzeć na Mokotów.

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*