Home » Banki w Warszawie » Alior Bank Warszawa oddziały

Alior Bank Warszawa oddziały

alior bankW 2008 roku zawitała do Polski wyższa kultura bankowości w eleganckim meloniku tchnąc w polski rynek bankowy nieco świeżości. Pojawiło się coś takiego jak Gwarancja Najniższej Raty i wiele produktów bankowych za 0 złotych. Między nimi również bezpłatne opłaty za rachunki, co w dobie nie rozpowszechnionej jeszcze tak wszem i wobec bankowości internetowej było ciekawą i chwytliwą ofertą.

Niektórzy zarzucają Alior Bank, że dokonała typowego skoku na kasę, najpierw wszystko było bardzo tanie i atrakcyjne, a jak już złapano klientów, to zaczęto zbierać prowizję i nagle wszystko zdrożało. No cóż istnieją na świecie różne spiskowe teorie, dziejów, a frustracja niezadowolonych klientów musi znaleźć gdzieś ujście. Przecież wszystkich nie da się zadowolić.

 

Alior Bank się stale zmienia

To, że wiele się zmieniło w Aliorze to fakt. Bank ciągle rozwija swoją ofertę, wprowadza nowe produkty. Prowadzi dobrą platformę inwestycyjną. Można tu dostać kredyt gotówkowy i konsolidacyjny na dobrych warunkach. Co do zmian na gorsze. No cóż prawda jest taka, że z cashbacka na rewelacyjnych warunkach dla klienta, takich jak na przykład 5% zwrot, wycofała się już większość banków, podobnie jak z wielu innych bonusów do kont osobistych i premii pieniężnych.

Nie wynika to jednak ze złej woli Alior Banku, lub innych, a głównie ze zmian w przepisach finansowych, które zmuszają banki do oszczędnej polityki. Nie są to instytucje charytatywne i w końcu dbają o bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

Alior Bank Warszawa oddziały

Alior Bank ma grubo ponad 20 oddziałów w Warszawie. Znajdziemy go praktycznie w każdej dzielnicy stolicy. Są one otwarte w różnych godzinach, najpóźniej nawet do 19.00 aby sprawy wymagające wizyty w oddziale nie wymagały od klientów zwalniania się z pracy. Najdłużej zdaje się jest otwarty oddział na ul.Wałbrzyskiej godziny otwarcia to 9.00-19.00.

Ale są w Warszawie również oddziały otwarte już od 8.00 rano, np. na ul. Jana Pawła II 35. To o co na pewno skusi się zapytać w oddziale młody przedsiębiorca to ciekawy w swej ofercie rachunek inwestycyjny Alior Banku, albo jego alternatywa rachunek partner.

Nie ma produktów bankowych idealnych dla każdego. Decyzje finansowe muszą być zawsze poprzedzone wnikliwą kalkulacją, tym nie mniej Alior Bank w swej ofercie ma wiele instrumentów, które znajdą na pewno zastosowanie w wielu portfelach.

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*