Home » Banki w Warszawie » Oddziały Getin Bank w Warszawie

Oddziały Getin Bank w Warszawie

getin bankGetin Bank jest marką opartą na bardzo solidnych podstawach. Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. notowanego na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferta Getinu jeśli chodzi o specyfikę produktów bankowych należy do jednej z najbardziej nowoczesnych, a zarazem przejrzystych. To właśnie Getin Bank jako jedyny posiada tak zaawansowaną kartę płatniczą z wyświetlaczem i tok enem. W ostatnich dniach PR Getinu został nominowany do prestiżowej nagrody PRowej SABRE AWARDS w kategorii USŁUGI FINANSOWE strategia komunikacyjna odświeżonej marki. W ofercie banku pojawiają się często nowe produkty. Jednym z ostatnich wprowadzonych jest kredyt URSUS dla rolników. W całym kraju Getin Bank dysponuje przeszło 500 placówkami, w samej Warszawie jest ich kilkadziesiąt.

Z czego słynie Getin Bank w Warszawie

Getin Bank słynie poza tym z dobrze oprocentowanych lokat na doskonałych warunkach. Ostatni ranking e-gospodarki z marca 2014 roku ulokował lokatę Getin Banku na II miejscu.

Chętnych do przeanalizowania zapraszam na stronę http://www.finanse.egospodarka.pl/art/galeria/107396,Najlepsze-konta-i-lokaty-dla-oszczednych-ranking-III-2014,1,63,1.html

Odwiedzając IV Punkt Obsługi Klienta przy ul Świętokrzyskiej w Warszawie na pewno warto zapytać o lokatę Prosty Zysk ze stałym oprocentowaniem na 1, 3 lub 6 miesięcy. Z możliwością odnowienia. Oprocentowanie przy 6 miesięcznym depozycie wynosi 3,2%. Jeśli jesteś już klientem Getin Banku nie musisz odwiedzać żadnego oddziału w Warszawie aby móc założyć atrakcyjną 2 miesięczną lokatę ze stałym oprocentowaniem 4%. Lokata Mobilna może ulec odnowieniu.

Odwiedzając oddział przy Melomanów 4 zamożniejsi klienci być może zainteresują się kartą kredytową World Mastercard z cieszącym się coraz większym zainteresowaniem programem Mastercard Rewards. Poza tym karta ta pozwala cieszyć się długim okresem bezodsetkowym, aż 59 dni i pakietem ubezpieczeń pozwalającym spokojnie i bezpiecznie korzystać z karty. A co najważniejsze daje ona możliwość uzyskania wysokiego limitu kredytowego. Nie pozostaje nic innego jak złożyć wizytę w oddziale.

About

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*